درباره انیاتایپس

هدف انیاتایپس ، کمک به یادگیری انیاگرام و رشد و توسعه فردی است. در این سایت شما میتوانید با تیپ شخصیتی خود آشنا شوید، درباره تیپ‌های شخصیتی و خصوصیات آنها آشنا شوید و از آموزه های انیاگرامی و غیر انیاگرامی برای توسعه خودتان استفاده کنید. ما در اینجا تلاش میکنیم تا شما:

بهترینِ خودتان باشید!

    ۱- تیپ شخصیتی خود را کشف کنید!

از طریق آزمون‌های رایگان و مطالعه مقالات انیاگرام، تیپ شخصیتی خود را کشف کنید! به یک نکته مهم توجه کنید: عجله نکنید، ممکن برای کشف اینکه واقعا که هستید باید به خوبی وقت بگذارید، چند بار تست بزنید، معرفی تیپها را بخوانید و در شخصیت خودتان دقیق شوید! از این مرحله به سادگی عبور نکنید، با خودتان صادق باشید و پیدا کنید که واقعا که هستید!

 

    ۲- در مورد تیپ شخصیتی خود تحقیق کنید!

وقتی که تیپ شخصیتی خود را کشف کردید، آماده هستید تا در مورد عمق شخصیت خود تحقیق کنید! با انگیزه‌ها، ترس‌ها و جنبه های مختلف تیپ شخصیتی خود آشنا شوید! با مطالعه دقیقتر احتمالا می‌توانید بال شخصیت خود را هم تشخیص دهید و درک کنید که چگونه در شرایط یکپارچگی و رشد به سمت تیپ خاصی حرکت میکنید و یا در شرایط استرس و عدم یکپارچگی رفتارهای تیپ خاصی را بروز می‌دهید.

 

    ۳- به بهترین نسخه از خودتان تبدیل شوید!

شما می‌توانید با کمک آموزه های انیاتایپس، در مسیر یکپارچگی و رشد خود گام بردارید، مقالاتی با موضوعات انیاگرام و غیر از انیاگرام برای تسهیل توسعه فردی شما شده اند، با استفاده از آنها تبدیل به بهترین نسخه از خودتان شوید!

تیم انیاتایپس

null

جعفر واعظی

جعفر واعظی

محقق و مترجم انیاگرام

null

امین علیرضائی

امین علیرضائی

استراتژیست و مدیر سایت

منابع انیاتایپس

منابع انیاتایپس - کتابهای انیاگرام

انیاتایپس تلاش دارد مفاهیمِ نابِ توسعه فردی و انیاگرام را به کاربردی ترین شکل در اختیار شما بگذارد، مطالب منتشر شده در این سایت همگی از منابع معتبر و کتب مشهور این حوزه نقل شده اند. منابع اصلی برای کلیه مقالات انیاگرامی عبارتند از: